Informace o nás

Hrajeme krajskou soutěž starších žáků skupina A - KFS Hradec Králové - sezóna 2014/2015

Rozhodčí: Pešava

Slezák Miroslav, trenér ČM: V posledním zápase jsme přivítali první tým tabulky. První poločas vyzněl jasně pro hosty. Ve druhém poločase jsme byli lepším týmem a vstřelili jsme i branku. Hosté nás trestali pouze z brejkových situací. Svým hráčům děkuji za podzim a hostům gratuluji k vítězství v soutěži.

Nová Paka/Stará Paka - České Meziříčí 12:0 (6:0)
Rozhodčí: Erlebach

V zápase jsem nedokázali eliminovat dlouhé výkopy na malém hřišti. Před ještě vyšším debaklem nás zachránilo i spousta ofsajdů soupeře.

České Meziříčí - Hořice/Dohalice 0:6 (0:2)
Rozhodčí: Hlavsa

V tomto zápase se nám povedl první poločas,dokázali jsem kombinovat a podstupovat osobní souboje. Bohužel na začátku druhého jsme obdrželi dvě laciné branky a bylo po zápase.

České Meziříčí - Olympia HK 1:10 (1:7). Kašpar Petr
Rozhodčí: Martínek

Slezák Miroslav, trenér ČM: Jasně lepší soupeř nás jednoduše přehrál a zaslouženě zvítězil vysokým rozdílem.

Hostinné - České Meziříčí 4:1 (1:0). Fiala Josef
Rozhodčí: Lavrenčíková

Slezák Miroslav, trenér ČM: Po delší době trochu vyrovnané utkání, ale na můj vkus líné. Po celé utkání oba celky moc neběhali. Takový líný až uspávací fotbal. Bohužel jsme neproměnili pár gólových šancí a výsledek je takový jaký je.

České Meziříčí - Nová/Stará Paka 2:8 (1:6). Fiala Josef, Hrudík Petr.
Rozhodčí: Jaroš

Slezák Miroslav, trenér ČM: První poločas byl z naší strany katastrofální. Jediný hráč, který se v prvním poločase snažil byl Fiala Josef. Do druhého poločasu jsme přeskupili řady. výsledkově jsme ho odehráli vyrovnaně, ale herně nás soupeř jasně přehrával. Pochvalu za druhý poločas zaslouží zejména Marek Bílek.

České Meziříčí - Černilov 1:5 (1:4). Ševc Jan - Ličmanová Tereza 3, Čuda Marek, Mikunda Lukáš. Diváků: 30

Slezák Miroslav, trenér ČM: Dnešní zápas nebe a dudy o proti zápasu ve Dvoře. Bojovnost i nasazení odpovídalo našim kvalitám. Lepší soupeř využil chyb, které jsme napáchali a zaslouženě vyhrál. Smolařem zápasu byl Bílek Marek, který dnes mohl dát 4 branky.

Dvůr Králové n.L. - České Meziříčí 9:0 (4:0).
Rozhodčí: Klečka

Slezák Miroslav, trenér ČM: Do Dvora jsme odjížděli ve velmi oslabené sestavě. Chyběli nám 4 hráči z nichž min. dva patří do základní sestavy. Bohužel zápas se nám na podmáčeném povrchu vůbec nepovedl. Za celý zápas jsme si vypracovali dvě gólové šance (jedna skončila pouze břevnem). Zápas mohl skončit i větším rozdílem, ale hodně akcí zastavil dobře hrající Petr Kašpar a několik branek chytl i brankář David Samek. Na první tři body stále čekáme :-(

Hořice/Dohalice - České Meziříčí 12:3 (7:0). Branky ČM: Fiala Daniel 2, Fiala Josef
Rozhodčí: Haken

Slezák Miroslav, trenér ČM:  Bohužel první poločas se nám vůbec, ale vůbec nevydařil. Co 5 minut obdržená branka. Udělali jsme velké množství chyb a domácí nás trestali. Druhý poločas už byl lepší. Po pár změnách v sestavě jsme byli Hořicím vyrovnaným soupeřem. Podařilo se nám vstřelit 3 branky. Zejména naše třetí branka byla opravdu po nádherné akci. Domácí střelnici nezavřeli, tak konečných 12 obdržených branek je ještě dobých. 1. poločas mohl skončit klidně 10:0.

Černilov - České Meziříčí 7:0 (1:0)
Rozhodčí: OFS HK

Miroslav Slezák, trenér ČM: Černilov byl lepším týmem po celý zápas. První poločas byl vyrovnaný a prohráli jsme ho o jednu branku. Druhý poločas začal naší velkou hrubkou a asi minutu na to dalším gólem. Po něm jsme se úplně sesypali a skóre se zastavilo na sedmičce.

Olympia HK - České Meziříčí 7:0 (4:0)
Rozhodčí: Smrček

Miroslav Slezák, trenér ČM: Na zápas jsme odjeli opět v 11. V poslátané sestavě jsme si vytvořili několik slibných příležitostí. I hosté zahazovali. bohužel naše defenzivní činnost byla horší proto jsme prohráli takto vysokým rozdílem.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

České Meziříčí - Hostinné 1:4 ( : ). Branka ČM: Jelen Martin
Rozhodčí: Nožka

Miroslav Slezák, trenér ČM: K utkání hosté přijeli v 10 hráčích i my jsme měli problém poskládat sestavu a byli jsme rádi že nás bylo nakonec 11. Utkání rozhodli především naše chyby v obraně a neproměnění gólových příležitostí. Herně jsme byli o něco lepším týmem, byl znát jeden člověk v poli navíc. Prohra je sice špatná , ale kluci si zaslouží pochvalu za herní projev.

Historie projektu

Jelikož naši starší žáci po prvních krůčcích v přípravce, elévech a mladších žácích hrají velký fotbal, zaslouží si svoje fanouškovské stránky. Každý kdo by chtěl přispívat na náš web, ať napíše na base@email.cz ( např. komentáře k zápasům, fotografie atd.)