OP mladších žáků 2013/14

FC České Meziříčí - Spartak Rychnov n.Kn B 2:3 (0:2) Baldrych Jan, Hrudík Petr

Slezák Miroslav, trenér ČM: Vyrovnané utkání, ve kterém byl Rychnov o něco lepším týmem. Utkání pohledné na oko diváka. Bohužel se smolným koncem pro nás. Klukům patří dík za celé jaro, které odehráli výborně až na výpadek v Jesenici, který nás nejspíš stál 3. místo v konečné tabulce.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ohnišov - FČeské Meziříčí 1:4 (1:0). Baldrych Jan 2, Hrudík Petr, Kubíček Adam

Slezák Miroslav, trenér ČM:

FC České Meziříčí - Opočno 3:2 (2:1). Baldrych Jan, Baše David, Jelen Martin

Velmi důležité vítězství v derby. Zápas velmi vyrovnaný a pohledný pro oko diváka. Pochvala pro tým, kdy prohrával 0:1 a zápas otočil. Ze zápasu jsme si ještě udělali drama, kdy jsme za stavu 3:1 neproměnili penaltu a 5 minut před koncem inkasovali branku na 3:2. Kluci vše zvládli, skvěle ubojovaný zápas a důležité tři body.

Borohrádek - FC České Meziříčí 2:2 (0:2).   na penalty 2:3 - Baše David, Fiala Daniel

Slezák Miroslav, trenér ČM: Do zápasu jsme vlítli jako uragán a prvních 20 minut jsme Borohrádek jasně přehrávali a dostali se do zaslouženého vedení. Poté jsme neproměnili ještě dva samostatné nájezdy. Borohrádek těsně před poločasem snížil. Ve druhém poločase jsme se dostali pod tlak. A první polovinu druhého poločasu jsme pouze bránili. Po brance na 2:2 se hra opět srovnala, ale gól už nepadl. O našem vítězství rozhodli pokutové kopy.

Albrechtice/Týniště - FC České Meziříčí 3:5 (0:2).   - Kubíček Adam 2, Baše David 2, Vacula Jan Miroslav Slezák, trenér ČM: Dnes zápas nebe a dudy oproti minulému týdnu. Nechyběl nám důraz, v některých fázích zápasu byla i vynikající kombinace a především dnes fungovala celá harmonie týmu. Opravdu pěkný fotbalový výkon našeho týmu, kdy jsme byli v prvním poločase v kombinaci lepší. Ve druhém už to bylo vyrovnanější, ale my domácí trestali za jejich chyby. Spokojenost a pochvala za dnešní výkon.

Velká Jesenice - FC České Meziříčí 3:1 (1:1).    - Baše David - Miroslav Slezák, trenér ČM: Jednoznačně naše nejhorší utkání vůbec. S posledním týmem tabulky, který do dnešního zápasu neměl ani bod. Bohužel v zápase nás kosila spousta nepřesností, malý pohyb a hlavně nedůraz v osobních soubojích. Citelně nám dnes chyběl Petr Hrudík, který umí balon rozdat a v některých situacích zachovat chladnou hlavu. Zasloužené vítězství sympatického družstva domácích a já osobně gratuluji k zisku prvních bodů v celé soutěži, i když jsou zrovna proti nám.

České Meziříčí - FC Rokytnice v Orl.horách 1:1 (0:1). na penalty 2:3    Forche Stanislav - Fiala Daniel Rozhodčí: OZP Miroslav Slezák, trenér ČM: Rokytnice byla po celý zápas jasně lepším týmem a zasloužila si vyhrát už v základní hrací době. Měla lepší pohyb a jasně nás přehrála. My jsme pouze bránili a hráli na protiútoky. Úrovni utkání nepomohl ani můj výkon, co by v podání rozhodčího. Zasloužená výhra Rokytnice, ale až po pokutových kopech.

Solnice - České Meziříčí 2:5 (0:3)  Zounar David, Učík Tomáš -  Fiala Daniel 3, Jelen Martin 2   Rozhodčí: Nosek Miroslav Slezák, trenér ČM: V první řadě velké poděkování Solnici za přizpůsobivost a i přesto, že nás bylo o jednoho méně, tak byl zápas sehrán v rozestavení 6+1. A druhé díky mým svěřencům, kteří plnili...

Opočno - České Meziříčí 6:1 (4:1).  Baše Matěj 2, Prostředník Lukáš 2, Doucek Denis 2 - Baldrych Jan

Miroslav Slezák, trenér ČM: Naše nejhorší utkání podzimu, celý výkon mužstva klesl na výkonu Petra Hrudíka a nepovedený zápas to byl i pro našeho brankáře Davida Samka, ale takový je fotbal. Jednou se daří jednou ne. Pomohli nám v jiných zápasech. Soupeř nás jasně přehrál a tím mu patří gratulace.

České Meziříčí - Albrechtice/Týniště 1:1 (1:0). na penalty 2:4. Šichan Petr - Janda Filip, vítězná penalta Praus Lukáš

Miroslav Slezák, trenér ČM: Zápas rozhodlo naše neproměnění šancí v prvním poločase, kde jsme měli vstřelit ještě minimálně dvě branky. Bohužel se tak nestalo, ale i přesto jsme podali velice solidní výkon. Penalty jsou už loterie. Velkou pochvalu zaslouží elév Petr Šichan.

České Meziříčí - Borohrádek 0:0. Na penalty 3:0.

Jan Bernhard, trenér ČM: Ze začátku prvního poločasu jsme měli ze soupeře respekt a možná i trochu strach. Nedokázali jsme si pořádně nahrát a zpracovat balón. Po malé úpravě v sestavě se hra vyrovnala. Soupeř dostal příležitost pokutového kopu, ktery však náš gólman David Samek zlikvidoval. Ve druhém poločase a zejména v jeho závěru jsme soupeře přehrávali, ale vyložené šance jsme nedali. Remíza tak byla zasloužená z obou stran. V penaltovém rozstřelu opět exceloval náš vynikající brankář a Borohrádek nám tak nedal ani 1 gól.

České Meziříčí - Velká Jesenice 9:1 (5:0). Hrudík Petr 4, Vacula Jan 2, Šichan Petr, Baše David, Mikušík David - Hvězda Bastien

Miroslav Slezák, trenér ČM: Hosté do zápasu nastoupili o jednoho hráče méně a to se promítlo jak do hry, tak do konečného skóre. Výkon byl velice slušný. Nějaké chyby by se daly vytknout, ale na doladění je ještě dost času. Skvělý start do sezóny.

Rokytnice v Orlických horách - České Meziříčí 6:5 (3:2). Baše David 2, Hrudík Petr 2, Fiala Daniel

Miroslav Slezák, trenér ČM: Pro nás zápas blbec. Velmi brzy jsme prohrávali 2:0. Když už se nám podařilo srovnat na 2:2, tak hned dostaneme na 3:2. Druhý poločas nebýt našich chyb, tak utkání skončí pro nás ziskem minimálně bodu. Nakonec smolná prohra 6:5, kdy jsme celý zápas museli dotahovat náskok soupeře.

České Meziříčí - Solnice 2:0 (0:0). Křeček Adam, Fiala Daniel

Miroslav Slezák, trenér ČM: Vynikající kolektivní výkon celého týmu. Všichni makali na 100% a vydřeli 3 body. Skvělý start do soutěže.